Centrum Usługowo-Doradcze
Euroregionu Pomerania

Polsko - Niemiecka konferencja - 13.10.2015r. Kołobrzeg


2015 wrzesień 25 (wiek: 8 lat)


Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w polsko - niemieckiej konferencji pn. "Pozyskiwanie i wykorzystywanie paliw alternatywnych", która odbędzie się 13 października 2015r. w sali konferencyjnej Hotelu LEDA SPA **** w Kołobrzegu.

Głównym celem organizatorów konferencji jest stworzenie platformy do wymiany polskich i niemieckich doświadczeń w zakresie pozyskiwanie i wykorzystywania paliw alternatywnych. Poprzednio organizowane przez nasze biura fora przedsiębiorców i konferencje z zakresu gospodarki odpadami dowiodły, że spotkania branżowe skoncentrowane wokół tej tematyki są niezbędne do wspólnego wypracowania jednolitego modelu zarządzania gospodarką odpadów komunalnych ze szczególnym uwzględnieniem dbałości o środowisko naturalne.

Dlatego też w ramach realizowanego projektu pn. "Transgraniczna Sieć Centrów Usług i Doradztwa Euroregionu Pomerania na lata 2012-2015" opracowaliśmy program konferencji tak, aby szeroko omówić tematykę paliw alternatywnych oraz stworzyć Państwu możliwość wymiany doświadczeń, pomysłów i nawiązania współpracy.

Jako współorganizatorzy niniejszej konferencji mamy nadzieję, że zaszczycą nas Państwo swoją obecnością wzbogacając czas przeznaczony do dyskusji o indywidualne doświadczenia.

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY

W załączniku znajdą Państwo więcej informacji o konferencji.

Serdecznie zapraszamy.