Centrum Usługowo-Doradcze
Euroregionu Pomerania

XI Targi dla Seniorów


2015 lipiec 29 (wiek: 8 lat)


Szanowni Państwo,

w imieniu niemieckich organizatorów mamy zaszczyt zaprosić Państwa na           XI Targi dla Seniorów, które odbędą się w przygranicznym mieście Angermünde w dniu 7 listopada 2015r. Zapraszamy zarówno wystawców, jak i zwiedzających.

Targi dla Seniorów w przygranicznym mieście Angermünde (Brandenburgia) organizowane są przez Radę Seniorów Miasta Angermünde już po raz jedenasty i skierowane są do wszystkich osób, które pragną pozostać jak najdłużej zdrowe i sprawne fizycznie.

Na targach znajdą Państwo oferty z zakresu zdrowia, pielęgnacji ciała i urody, ale również wypoczynku i podróży. Ponadto będzie można uzyskać porady prawne i dotyczące zdrowego jedzenia. Nie zabraknie również prezentacji artykułów ułatwiających osobom starszym codzienne funkcjonowanie. Swoją ofertę przedstawią także ośrodki pielęgnacyjne i domy opieki. Natomiast kluby i zrzeszenia seniorów z regionu zaprezentują swoją działalność i zatroszczą się o program artystyczny podczas targów.

W załączonych poniżej dokumentach znajdą Państwo więcej informacji o XI Targach dla Seniorów oraz formularz zgłoszeniowy dla wystawców.

Serdecznie zapraszamy.