Centrum Usługowo-Doradcze
Euroregionu Pomerania

Bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych


2015 marzec 17 (wiek: 9 lat)


W imieniu Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koszalinie serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych (MPI).

Osoby korzystające z konsultacji w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych dowiedzą się z jakiego programu finansowego z Funduszy Europejskich można skorzystać np. na założenie działalności gospodarczej, na rozwój firmy, również na rynkach zagranicznych, zakup innowacyjnych urządzeń, tworzenie nowych produktów i usług opierając się na zapleczu badawczo - rozwojowym lub na pozyskiwanie energii wykorzystując odnawialne źródła.

Konsultant wskaże również, jakie projekty są realizowane, z których będzie można skorzystać w ramach szkoleń, kursów i innych form podnoszenia kwalifikacji.

Konsultacje odbędą się 30 marca 2015r. w Urzędzie Miejskim w Karlinie

                                     Pl. Jana Pawła II 6, pokój nr 3

                                       w godzinach 10:00 - 13:00

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konsultacjach prosimy o wypełnienie zamieszczonego poniżej formularza i przesłanie go na adres: lpi-koszalin@wzp.pl

Szczegółowe informacje na temat Mobilnych Punktów Informacyjnych można uzyskać w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Koszalinie, Al. Monte Cassino 2, tel. 94 317 74 07.